FCM400PS15 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    FCM400PS15
  • Производитель
    XP Power
  • Описание
    XP Power FCM400PS15 Height: 49mm Length: 152.4mm No. Of Outputs: 1 Output Current: 26.6A Output Voltage: 15V Power Rating: 400W Power Supply Output Type: Fixed Power Supply Type: Switching Width: 75mm Number of Outputs: 1 RoHS: Compliant Size-Length: 152 mm Alternative: XP POWER INC FCM400PS15,XP Power Limited FCM400PS15